PPHU Spektrum Piotr Bąk

Usługi Informatyczne

Komputery i Notebooki

Multimedia

Internet, Sieci

Sprawy ważne  ·  Pliki do pobrania  ·  Mapa strony  ·  Kontakt z firmą

Jeśli dotknął Państwa problem związany z komputerami, laptopami, siecią komputerową, internetem (neostrada, telewizja satelitarna) - trafili Państwo na stronę, która powinna Państwu pomóc.

 

 Rozwiązywaniem problemów komputerowych zajmuję się od ponad 12 lat w ramach prowadzonej działalności pod nazwą PPHU Spektrum Piotr Bąk. Moje zainteresowania komputerami sięgają jednak końca lat 80-tych. Myślę, że warto skorzystać z wielu lat moich doświadczeń zdobywanych na różnych etapach rozwoju informatyki. Jako, że ukończyłem również elektronikę, mogę śmiało próbować rozwiązywać szeroki zakres Państwa problemów z komputerami stacjonarnymi, notebookami, netbookami, multimediami, internetem oraz z systemami zabezpieczeń elektronicznych i programowych czy nawet instalacją serwera w domu.

 

W szczególności można poszukiwać pomocy z mojej strony w następujących tematach:

  • rozwiazywanie problemów sprzętowych z komputerami
  • modernizacja komputerów stacjonarnych i przenośnych
  • instalacje systemu operacyjnego Windows (wszystkie wersje, w tym XP, Vista, 7) Mac OSX oraz rzadziej spotykane Linux i BeOS
  • odzyskiwanie danych z dysków HD i kart pamięci (MMC, SD, CF,xD) nawet po formacie, czy w niewielkim stopniu uszkodzeniu fizycznym
  • odszyfrowanie danych i odzyskiwanie haseł do baz danych, logowania, poczty i innych
  • doradzenia zakupu komputera, notebooka, netbooka, urządzeń medialnych (projektory, odbiorniki TV, tunery TV Sat, Media Tank)
  • zdalne zarządzanie sieciami i instalacje dedykowanych routerów
  • instalacje sieci bezprzewodowych wi-fi
  • naprawa laptopów i urządzeń elektronicznych
  • naprawa konsol do gier (Xbox360, Xbox, PS3, PS2, PSX, Wii)

Jeśli nawet nie będę sam w stanie podołać, zaproponuje pomoc zaprzyjaźnionych i sprawdzonych firm. Nie boję się jednak podjąć wyzwania sam.

 

 Na stronie głównej znajdą Państwo odnośniki do informacji o mojej działalności, pomocy w standardowych problemach, pomocy bardziej zaawansowanej, jak również odnośniki do stron z ciekawymi programami oraz galerię retro komputerów i gier.

 

 Jeśli są Państwo zainteresowani natychmiastową pomocą, proszę skorzystać z numeru telefonu: 607-452-003 (sieć Plus GSM). W wielu przypadkach rozwiązanie Państwa problemu jest na tyle proste, że nie potrzebny będzie mój przyjazd i wystarczy rozmowa telefoniczna lub skorzystanie z usługi zdalnego dostępu. Proszę pamiętać, że moja działalność polega na pomocy różnym osobom i firmom, więc mogę być chwilowo zajęty, rozmawiać z kimś lub zastanawiać się nad problemem do rozwiązania, więc proszę o wyrozumiałość i o telefon odrobinę później.

W przypadku spraw mogących chwilę poczekać, proponuję wysłanie e-maila na adres kontaktowy: pitb@spec.com.pl lub skorzystanie z Gadu Gadu: 3526917.

 

 

 Rzadko odmawiam pomocy ale bywa, że w danej chwili trzeba zaczekać, gdyż mogę być zajęty kierowaniem pojazdu, jedzeniem śniadanioobiadokolacji i z wielu innych powodów :-)

 

 

Zapraszam do skorzystania z fachowej pomocy.