Jeśli dotknął Państwa problem związany z komputerami, laptopami, siecią komputerową, internetem (neostrada, telewizja satelitarna) - trafili Państwo na stronę, która powinna Państwu pomóc.

 

 Rozwiązywaniem problemów komputerowych zajmuję się od ponad 12 lat w ramach prowadzonej działalności pod nazwą PPHU Spektrum Piotr Bąk. Moje zainteresowania komputerami sięgają jednak końca lat 80-tych. Myślę, że warto skorzystać z wielu lat moich doświadczeń zdobywanych na różnych etapach rozwoju informatyki. Jako, że ukończyłem również elektronikę, mogę śmiało próbować rozwiązywać szeroki zakres Państwa problemów z komputerami stacjonarnymi, notebookami, netbookami, multimediami, internetem oraz z systemami zabezpieczeń elektronicznych i programowych czy nawet instalacją serwera w domu.

 

W szczególności można poszukiwać pomocy z mojej strony w następujących tematach:

Jeśli nawet nie będę sam w stanie podołać, zaproponuje pomoc zaprzyjaźnionych i sprawdzonych firm. Nie boję się jednak podjąć wyzwania sam.

 

 Na stronie głównej znajdą Państwo odnośniki do informacji o mojej działalności, pomocy w standardowych problemach, pomocy bardziej zaawansowanej, jak również odnośniki do stron z ciekawymi programami oraz galerię retro komputerów i gier.

 

 Jeśli są Państwo zainteresowani natychmiastową pomocą, proszę skorzystać z numeru telefonu: 607-452-003 (sieć Plus GSM). W wielu przypadkach rozwiązanie Państwa problemu jest na tyle proste, że nie potrzebny będzie mój przyjazd i wystarczy rozmowa telefoniczna lub skorzystanie z usługi zdalnego dostępu. Proszę pamiętać, że moja działalność polega na pomocy różnym osobom i firmom, więc mogę być chwilowo zajęty, rozmawiać z kimś lub zastanawiać się nad problemem do rozwiązania, więc proszę o wyrozumiałość i o telefon odrobinę później.

W przypadku spraw mogących chwilę poczekać, proponuję wysłanie e-maila na adres kontaktowy: pitb@spec.com.pl lub skorzystanie z Gadu Gadu: 3526917.

 

 

 Rzadko odmawiam pomocy ale bywa, że w danej chwili trzeba zaczekać, gdyż mogę być zajęty kierowaniem pojazdu, jedzeniem śniadanioobiadokolacji i z wielu innych powodów :-)

 

 

Zapraszam do skorzystania z fachowej pomocy.